Fropie Kefir

Bardakta kopan fırtına sloganıyla piyasada Carrefour marketlerinde bulabileceğiniz Fropie Kefir geleneksel yöntemle cam kavanozlar içerisinde kefir mayası kullanılarak üretiliyor. Kefir kültürü kullanılmadan üretildiği için raf ömrü marketlerde satılan diğer kefirlerden daha kısa olan Fropie Kefirin önerilen kullanım süresi üretim tarihinden itibaren sekiz gün.

Fropie markası altında keçi sütlü kefir, sade kefir, keten tohumlu kefir, meyveli kefir yoğurdu, keten tohumlu kefir yoğurdu ve quark peyniri ürünlerini bulmak mümkün.

Fropie keçi sütü ile de kefir üretimi yapan bir diğer marka

Fropie keçi sütü ile de kefir üretimi yapan bir diğer marka

Yazıyı arkadaşlarınıza göndermek için bir düğme seçin

3 yorum “Fropie Kefir

  1. BENİ KEFİRLE BARIŞTIRAN MARKA ! ELLERİNİZE SALIK ÜRÜNLERİNİZ MUHTEŞEM ! AMA DAHA ÇOK MARKETLERDE BULABİLİRSEM SANIRIM DAHA MUTLU OLACAĞIM :)

  2. Kefir şişenizin kapağı çokkkkk zor açılıyor ve kazma kürekle başardığımızda da çalkalanmış şikenin kapağı fırlıyor üst baş ve etraf bizden evvel kefiri içiyor. Şişe kapağını rahat açabilmek için işin sorumlusundan veya o kapağı dizayn edenden tavsiye bekliyorum lütfen Çünki her gün senelerdir bir bardak kefir içiçisiyim kefirinizi beğendim ama kapağı açmak bir belaki ne bela. Benim becermediğim bir açma yönteminiz varsa lütfen bildirin ve bu zorluk Hakkı’nda haklıysam günün Moda’sıyla onu yapanı işden çıkarın Nasıl olsa patron istifa etmez.. Bu espriyle şikayet ve ricamı arz ederim.
    Not: buradan daha evvelcede konuyla ilgili düşüncelerimi yazmıştım. Herhalde İLETİŞİM SERVİSİNİZ ÇOK MEŞKUL
    Servet Çevik 05354697492

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir