Ön Bilgilendirme Formu ve Cayma Hakkı

ÖN BİLGİLENDİRME FORMU

SATICI:

Ünvanı : Linka Tasarım

Adresi : Mürsel Uluç Mahallesi 931. Cadde No:62/B Çankaya / ANKARA

SEYMENLER VERGİ DAİRESİ

Web Adresi : kefirci.com

E-posta: [email protected]

Telefon: 0312 480 63 69

MAL ÖZELLİKLERİ:

Ürünün Adı :……………….

Ürünün Miktarı/Adedi :………………….

Ürünün Fiyatı :………………….

Ürünün Vergisi :………………….

Ürünün Özellikleri :……………………….

MALIN TÜM VERGİLER DÂHİL TESLİM FIYATI:

Ürünün Kargo Ücreti : 0 TL

Ürünün Teslim Fiyatı : 0 TL

GEÇERLILIK SÜRESİ:

Listelenen ve siteden ilan edilen fiyatlar satış fiyatıdır.

İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir.

Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir.

Ancak hatayla yanlış yazılan, tedarikçinin geç bildirmesi ile güncellenmemiş olan fiyat farklılıklarında kefirci.com’un müşteriye bildireceği güncel fiyat bilgisi geçerlidir.

Hata durumlarında mal bedelinden fazla çekim yapılmışsa farkı iade edilir.

Malın gerçek fiyatı ilan edilenden farklı ise alıcıya gerçek fiyat bildirilir.

Müşterinin talebi doğrultusunda gerçek fiyat üzerinden satış gerçekleştirilir ya da satış iptal edilir.

ÖDEME ŞEKLİ:

Ödemeler PAYPAL, EFT ya da havale ile yapılabilmektedir.

MALIN TESLİMATI:

Malın teslimi alıcının talep ettiği adreste kendisine yapılır. Alıcı, kendisinden başka birine ve de kendi adresinden başka bir adrese teslimat yapılmasını isterse, bu talebi doğrultusunda teslimat yapılır. Teslimat masrafı kefirci.com’a aittir. Mal teslimatı kargo firmalarınca yapılmaktadır. Tüketici teslim almadan önce malın muayenesini yapmalı, ayıplı ve hasarlı malı kargo firması yetkilisinden teslim almamalıdır. Alıcı kargodan teslim alınan ürünün sağlam ve hasarsız olduğu kabul eder. Alıcının teslim öncesi malı muayene sorumluluğu vardır. Sipariş konusu malın teslimatı için mesafeli satış sözleşmesinin imzalı bir nüshasının Satıcıya ulaştırılmış olması ve bedelinin Alıcının tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle mal bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, Satıcı malın teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

CAYMA HAKKI:

Alıcı, sözleşme konusu malın kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 (yedi) gün içinde cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkının kullanılması için aynı süre içinde Satıcıya e-posta veya telefonla bildirimde bulunulması ve iş bu sözleşmenin ayrılmaz parçası olan ve kefirci.com web sitesinde yayınlanmış olan ön bilgiler gereğince, ürün ambalajının açılmamış ve ürünün kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya Alıcıya teslim edilen mal/hizmete ilişkin fatura aslının iadesi zorunludur. Cayma hakkına ilişkin ihbarın ulaşmasını takip eden 7 gün içinde mal bedeli Alıcıya iade edilir ve 20 (yirmi) günlük süre içinde mal iade alınır. Fatura aslı gönderilmezse Alıcıya KDV ve varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen malın teslimat bedeli Satıcı tarafından karşılanır.

Yazıyı arkadaşlarınıza göndermek için bir düğme seçin